Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Ne Zaman Başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar
Bu başlık ile birlikte sizlere Eşkıya Dizisi hakkında bilgiler vereceğiz. Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır ile birlikte harika bir hikaye bizleri bekliyor.  Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın yaptığı yapım Eylül ayı ile birlikte bizlerle olacak.


Şuan için çekimler başladı ve artık çok heyecan dorukta adeta. Yine bir mafya ve yer altı dünyası dizisi karşımıza çıkacak ama bu sefer daha farklı olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Konusu itibarı ile bizleri o dünyaya çekmek değil ondan uzaklaştırmak amacında olacak. Öyleki Hızır Çakırbeyli karakteri o dünyanın içinde büyümüş bir adamdır ama bu düzeni yıkmak için çalışacak şimdi. Ona bu konuda en büyük detsek ise karısı Meryem'den gelecek elbette. Meryem karakterini ise Deniz Çakır oynayacak.  Bayağı bir zamandır ekranlardan uzak olan oyuncu bu rol ile adeta yeniden doğacak.


Her mafya adamının idealleri vardır buda bir gün yaptıkları işlerin legal hele gelmesi ve bir iş adamına dönüşmesi gibi. Bunun için çok ince bir yolda yürürler. Hepsinin bir aile yaşamı vardır ve bu ailelerin bir annesi vardır. Anne eve gelen hiç bir şeyi sorgulamaz ve paranın kaynağını hiç merak etmeden yaşamına devam ederler. Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir babadır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir… Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet "bazı" gayrı meşru faaliyetleri kontrol etmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir… Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir… İki kişinin bildiği sır değildir demiştik ya, bu gizli teklif gizli kalmaz… Devletin, Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaat ettiğini fark eden büyük patron Ünal Kaplan, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir… Hızır Çakırbeyli'nin özel hayatı da dalgalıdır… Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı'nın hamile olduğunu eşi Meryem öğrenir ve bu çocuğun doğmasına asla izin vermeyecektir… Çakır ise iki çocuktan fazlasını istemektedir. Onun için boşanmak bir opsiyon mudur? Hayır tabii ki… Bu gerçeği bilen her iki kadın için savaş bir erkeği paylaşamamak değil hayatta kalma mücadelesi olacaktır. Bütün bu çatışmaların belki biraz hafifi ama hepsi sıradan bir ailede yok mu?

Kaynak Site : Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Fragmanları
Sponsorlu Bağlantılar