Show TV'nin yeni dizisi Ezra

Sponsorlu Bağlantılar
Gazze'den kaçan Ezra, dünyalar güzeli bir kızdır. küçük yaşta yetimhaneden kaçırılan kardeşinin izini İtalya’da bulunca, onun yanına gitmek için Gazze’den kaçıyor. Ancak, bindiği küçük mülteci teknesi  Türkiye açıklarında batınca, teknedeki bütün kaçaklar ölür, sadece Ezra kurtuluyor.

Ezra’yı dünyanın en zenginlerinden biri Cahangir Hüseyinov kurtarır. Hüseyinov ilk görüşte  dünya güzeli Ezra’ya aşık olur.

Aynı zamanda, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi’nde başkomser olan Tek Tabanca lakaplı Mustafa ve yardımcısı Ömer, kaçak altın kuryesi kılığında Cahangir ile görüşmeye gidiyorlar.

http://ezrasonbolum.blogspot.com/

Tam orda, Gazze’li Ezra ile Tek Tabanca Mustafa’nın yolları kesişiyor.

Mustafa’nın polis kimliği, Cahangir karşısında deşifre olunca, mekandan kaçmak zorunda kalıyor. Ezra da, Çahangir’den korkup kaçınca; Ezra’nın kaçıp sığınabileceği tek yer Mustafa’nın yanı oluyor.

Tek Tabanca Mustafa, hayatı tek başına yaşamayı seven genç ve serseri ruhlu bir polis. Ezra, en başta Mustafa’nın sırtında bir yük gibi görünse de, zamanla aralarında çok büyük bir aşk başlıyor.

Dizide Ezra’yı, 2013 Miss Turkey birincisi Rüveyda Öksüz; Mustafa’yı ünlü pop star ve best model Yusuf Çim canlandırıyor. Ayrıca usta oyuncu Asuman Dabak ve Zeynep Koltuk, Gökhan Bekletenler, Serkan Şenalp, Doğukan Polat gibi genç isimler de onlara eşlik ediyorlar.

Ezra, bugüne kadar çok sayıda fenomen diziye imza atmış olan senarist Tayfun Güneyer’in kaleminden çıkan bir hikaye. Dizinin ilk bölümlerinde yönetmenliği de Güneyer üstleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar