Kiraz Mevsimi İlk Bölümüyle 4 Temmuz Cuma Akşamı Fox'ta

Sponsorlu Bağlantılar
kiraz mevsimi dizisi
Kiraz Mevsimi 1.Bölüm Özeti: Öykü’nün büyük hayali 1 gün modacı itibar Dinçer‘le tanışmak ve çizimlerini göstermektir. popularite (moda) evi açılışını imkan bile bile hayalini yerine getirmek için açılışa giden Öykü, Önem’le tanışamasa da çizimlerini asistanına iletmeyi başarır. Bu dahi Öykü için çok büyük 1 adımdır. yaşantısında heyecan verici 1 bekleyiş başlamıştır. Öykü’nün ömründeki bir çoşku bu değildir. küçüklük yıllarından bu yana tutulmuş bulunduğu Mete’ye de açılmayı planlamaktadır. Amma herhangi bir şey planladığı gibi gitmez ve Mete’yle olan ilişkisi çok büyük 1 çıkmaza girer. Bu mesafede tesadüfler neticesi tanıştığı Ayaz’la İçlerinde daha birinci süreden itibaren donuk (soğuk) rüzgarlar esmeye başlar Amma kader onları her türlü fırsatta 1 araya sağlamaya kararlıdır.

 Kiraz Mevsimi Dizisinin Konusu:
Hikayesine kiraz dönemi aşkın zamanıdır sözü ile giriş yapmakta olan senarist Aslı verimli (Romantik Komedi 1-2) derhal de genç popularite (moda) stilisti Öykü’yü (Özge Gürel) takdim ediyor bize. İstanbul’un tipik odak halli 1 mahallesi, kafa kişilerin çıkış yeri olmanın haricinde direnmekte bulunduğu mübadele ile hallerin merkezindedir.

Öykü’nün veletlik aşkı Mete (Dağhan Külegeç) ve onun ortağı Ayaz(Serkan Çayoğlu) arasında hayatını sürdürdüğü aşk ikilemi, canciğer dostu Şeyma’nın (Nilperi Şahinkaya) saklı oyunları ile tamamen içinden çıkılmaz 1 Durum kazanır. Çapkın bekar Ayaz için ise Öykü’nün dünyasına girmesi kalbini kaptırma olasılığı de bulunduran eğlendirici 1 oyun vaziyetini elde etmiştir.
Öykü hayallerine erişmek için çabalarken mahalle ve fertleri dönüşüm rüzgarları ile savrulurlar.

Kiraz dönemi değişimin de mevsimidir.

 Kiraz Mevsimi Hakkında Bilgiler

Yapım: Süreç Film
Yönetmen: Filiz Gülmez Pakman
Proje Tasarımı: Asena Bülbüloğlu
Senaryo: Aslı Zengin
Uygulayıcı Yapımcı: Nevin Ayaz
Görüntü Yönetmeni: Ümit Gabin
Yapım Koordinatörü: Yiğit Umurhan


KİRAZ MEVSİMİ OYUNCU KADROSU

Özge Gürel - Öykü
Dağhan Külegeç - Mete
Nilperi Şahinkaya - Şeyma
Neslihan Yeldan
Serkan Çayoğlu - Ayaz
Mehti Aras - Aydın

Kiraz Mevsimi 1.Bölüm İzlemek İçin Tıklayın!

Sponsorlu Bağlantılar