Yedi Güzel Adam Son Bölüm

Sponsorlu Bağlantılar
 
TRT 1 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Yedi Güzel Adam 7. Bölümüyle 31 Mayıs Cumartesi akşamı ekranlarda olacak. İşte Yedi Güzel Adam 7. Bölüm fragmanı ve özeti... Yedi Güzel Adam Son Bölüm İzle

Yedi Güzel Adam Dizisi 7. bölüm özeti:

Üstad, konferansından sonra ki olaylardan sonra yaşananların sadece bir başlangıç olduğunun farkındaydı. Kahramanmaraş'ta eskiden yaşanmış olan olaylar yavaş yavaş gün yüzüne çıkacaktır.

YEDİ GÜZEL ADAM 7. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Cevat, ise büyük bir oyuna gelerek hem özel olduğunu hissetmek, hem de babasına karşı olduğunu göstermek için Kenan Öğretmen, ne derse yapıyordu. Oda bunun farkında olarak onu daha çok etkilemeye başlayacak ve tüm pis işlerini gizli gizli ona yaptıracaktır.

Emine'nin, ise yavaş yavaş içindeki buzlar eriyecektir ve Naciye'nin, iyiliklerine ve ona karşı asla kötülük beslememesine karşın birazda olsa davranışları değişecektir.

Diğer yandan ise Erdem Bayazıt, Cahit ve Zehra Öğretmen, arasında artık bir şeyler yaşanmasını istiyordu ve onlara yardım ederek, bir tür oyun oynayacaktır. Cahit'in ve Zehra öğretmenin, bu olay çok hoşuna gidecek ve birbirlerine bir adım daha yakınlaşacaklardır.

7 Güzel Adam Yeni Bölümleri İle Her Cumartesi TRT 1'de...
Sponsorlu Bağlantılar