Yasak Dizisi - Yasak Dizisi Çok yakında Başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Atv Kanalı yepyeni bir yapımın daha tanıtımını çevirmeye başladı.Yasak Dizisi Çok Yakında ATV ekranlarında ve fan sitemiz Yasak İzle sayfamızda olacak.

Yasak Dizisi hakkında tüm detayları ve Yasak Son Bölüm yorumlarını en hızlı bir biçimde bizden takip edebilirsiniz.Yasak 1.Bölüm ile Geliyor.

"Yasak Dizisi" önümüzdeki ay içerisinde ekranlara gelmesi beklenen tarihsel ve aşk kokan bir yapım.Paylaşılamayan bir kadın ve kadının sevdiği erkek ama bir yanda da ret edilemeyecek bir yaşam tarzı.Tamda Calibe'nin istediği bir yaşam acaba AŞK mı ağır basacak Yoksa şöhretli bir yaşam mı ?

Yasak Son Bölüm çekimleri devam ederken Yasak izleyicisi diziyi beklemeye başladı.Bizler elimizden geldiği kadar Yasak Dizisi hakkında tüm detayları sizler için derleyip paylaşmak istiyoruz.Bu sayede Nisan ayında başlamasını beklediğimiz Yasak 1.Bölüm ile birlikte dizimizi daha da yakından tanımış olacağız.

Bir kadın ne ister elbette mutluluk ama bazen o mutluluk yaşamak için bazı fedakarlıklar yapmak zorundayızdır.İşte Yasak Dizisi oyuncusu Deniz Çakır Calibe rolü ile böyle bir kadını oynayacak.Mutlu olabilmek için neleri feda edecek.Yoksa kalbinin sesini mi dinleyecek ? İzlediğimiz Yasak Dizisi Fragmanı bizlere biraz fikir verse de dizimiz henüz başlamadığı için kısıtlı bilgiler elimizde mevcut.Bu bilgilerden en önemlisi Yasak Dizisi Oyuncu Kadrosu evet bu kadro içerisinde öne çıkan isimler şüphesiz Deniz Çakır Fikret Kuşkan ve Burak Yamantürk elbette bu isimlere eşlik edecek isimler olacaktır.Bu isimlerde netleşir netleşmez Yasak oyuncuları konusu altında sizler için tanıtılacaktır.

Şimdi büyük bir sabırsızlıkla Yasak Dizisi 1.Bölümü beklemeye başlıyoruz.Ve sizler Yasak izleyicisi olarak bizleri takip ederek tüm detayları öğrenebileceksiniz.

Yasak İzle Fan Sitesi

Sponsorlu Bağlantılar