Karagül Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Sponsorlu Bağlantılar
karagül son bölüm
 Fox Tv ekranlarının zaruri dizisi olan Karagül dizisi sevilen 1 oyuncu personeli ile sizi her türlü hafta ekranlara kilitlemektedir. Karagül başrollerinde Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Ece Uslu ve Özlem Conker’in başrollerde dahil olduğu bu dizinin birinci çekimleri İstanbul’da başlamıştır. Şanlıurfa, Gaziantep ve Halfeti’de aşan bu hadiseler zinciri diziye Başka bir haz eklemektedir. Dizinin ismi Halfeti de yetişen gülden intikal etmektedir. Oyuncu kadrosundakilerin Etkileyici atmosfer yaratıyor bulunması ve Halfeti’nin hoşluğu diziye Başka bir çoşku ilave etmektedir.

Karagül dizisinde birinci bölümde şevkle girişen hadiseler zincirinde bütün mal varlığını kaybeden 1 Herifin (Murat) ailesini terk edişi ile mevzular birbiri ardından büyümeye başlar. verimli adam tüm şeyini kaybedince üç çocuğu ile beraber eşini (Ebru) kaybeder. Kocasının memleketine giden Ebru iflas gerçeğini öğrenir ve bu hakiki ile ne şakilde kafa etmek mecburiyetinde kaldığının bilincine varır.

Ebru eşinin bir gün haneden faaliyete gidiyorum deyip de dönmemesinin peşinden iflas gerçeğini öğrenince onun memleketine artan bir şekilde gerçeklerin peşine düşer. Bir zaman sonra eşinin boğulduğu haberini sağlayan Ebru insanlara öfkelidir. hadiseler Ebru ile veletleri Halfeti’de kaldıkça açığa çıkmaya başlar. Murat’ın değişik bir imam nikahlı karısı olduğu; bunu iyi anlayan akrabalar gibi Hakikatler bütün gün Ebruyu yıkmaktadır. Karagül son bölüm izle kaleme alarak izlediğiniz son bölümde ise Ebru’nun intiharı ile karşı karşıya kalacaksınız. Karagül hayat dolu izle yazıya dökerek Karagül dizisinin bütün bölümlerini takip fırsatı sağlayabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar