Adana At Yarışları Canlı izle - Tay Tv Canlı Yayını

Sponsorlu Bağlantılar
tay tv izle
TJK tv kanalını internetten izlemek için tıkla. TJK tv kanalını canlı olarak internetten izleyebilir TJK at yarışlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca güncel TJK At Yarışı sonuçlarına da haberimizden ulaşabilirsiniz.
TJK'nin at yarışı severlere sergilediği tv yayını uydudan izlenebildiği gibi sanal alemden de (birkaç saniye gecikmeli) izlenebilmektedir. Haberin sonundaki "TJK tv izle" linki ile TJK'nin hayat dolu tv yayınına erişebilir ve TJK at yarışlarını hayat dolu olaraktan kontrol edebilirsiniz. TJK TV izleyicilere at yarışlarını hayat dolu yayınlarla aktarıyor ve at yarışı taraftarlarının dikkatini çekecek birçok planlar, röportajlar vebenzeri. takdim ediyor. klikle internet üzerinden TJK tv izle ...

Geçtiğimiz günler de Adana Yeşiloba Hipodromunda yapılan koşuyu Bel. Başkanı Burhanettin Kocamaz, Belediye Başk. yardımcıları Kerim Tufan ve Dünyamin Sönmez ile belediye Tbmm üyeleri beraber takip etti.
1900 m kum pist beş Yaş üste dokuz Arap katıldığı koşuyu Leyla Çakar'ın sahibi bulunduğu 4 numaralı Kenanaco isimli at jokeyi Akın Sözen ile sağladı.

Tay Tv izleyicilerinin heyecanla takip ettiği bu koşuda dokuz numaralı Tümözbey 2.ci, beş numaralı Orçun 3.cü olurken, yedi numaralı Taycan isimli at ise dördüncü Kabul.
Koşuların arkasından Gerçekleştirilen kupa töreninde Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz atın sahibi Leyla Çakar'a kupa ve çiçek verdi.
Tarsus Belediye Başkanlığı Kupası At yarışını TJK ve TAY TV televizyonlarında hayat dolu olaraktan duyuruldu.
Sponsorlu Bağlantılar