Kara Para Aşk Konusu Ne?

Sponsorlu Bağlantılar


Bir süredir ekranlardan uzak kalan Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek'in başrolünde olduğu ATV'nin yeni dizisi 'Kara Para Aşk'ın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. 

Kara Para Aşk Oyuncu Kadrosu 

Atv’nin merakla beklenen yeni dizisinde Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek yepyeni bir ikili olarak seyirci karşısına çıkacak. Çekimleri Van, İstanbul ve Roma’da gerçekleştirilecek dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Nebahat Çehre, Erkan Can ve Aytaç Arman da yer alıyor.
Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı, Ahmet Katıksız’ın yönetmenliğini yaptığı “Kara Para Aşk izle” dizi çok yakında ATV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

Kara Para Aşk Konusu Ne?

Engin Akyürek’in Van Organize Suçlar Şubesi Komiseri Ömer; Tuba Büyüküstün’ün varlıklı bir ailenin yurtdışında yaşayan başarılı tasarımcı kızı Elif olarak seyirci karşısına çıkacakları dizi, bir cinayetle kesişen hayatları konu alıyor. Çok sevdiği nişanlısını bir cinayete kurban veren Ömer ile mükemmel babasının aslında karapara aklayan bir mafya olduğunu öğrenen Elif’in kaderleri, cinayetin ardından yaşananlarla değişecek. Bu hikayede kimi paranın pırıltısının esiri olacak, kimi aşkın, kimi gerçeğin, kimi sırların kimi de hırslarının..

Kara Para Aşk Nerede Çekiliyor?

Feryal Gülman; eşiyle oturduğu Bebek’teki 55 milyon TL değerindeki yalısını Kara Para Aşk dizisine kiraya verdi. Dizide Tuba Büyüküstün’ün evi olacak yalıda, tanıtım çekimleri yapıldı. BİR süre önce bu yalı, Kemal Gülman’ın dostlarına yaptığı uyarıyla gündeme gelmişti. Onlardan yalıdaki eserleri ve antikaları satışta görürlerse almamalarını rica eden Gülman, boşanmak üzere olduğu karısını kızdırmıştı.

Kara Para Aşk Hangi Kanalda?

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı, Ahmet Katıksız’ın yönetmenliğini yaptığı Kara Para Aşk son bölümleri ile çok yakında ATV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

 Kara Para Aşk Hangi Gün? Saat Kaçta?

ATV'nin birbirinden başarılı dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. ATV yeni dizisi Kara Para Aşk için hangi günü belirleyecek merak konusu.  Zira dizi konusunda en başarılı dönemini yaşayan ATV iddialı dizileriyle bir çok günde üst sıralarda yer alıyor. Kara Para Aşk dizisi muhtemlen Çarşamba günleri yayınlanan Doksanlar dizisinin yerini alacak.
Sponsorlu Bağlantılar