Canlı At Yarışı TJK Tv İzle

Sponsorlu Bağlantılar
TJK Tv, Türkiye Jokey Kulübü'ne ait olan ve hergün at yarışları ile ilgili yayınlar yapan televizyon kanalıdır. At yarışı severlerin takip ettiği kanalda yapılan at yarışlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.
TJK Tv'de canlı at yarışı izle yayınlarının yanında atlar ile alakalı belgesellere de yer verilmektedir. Yarış atları nasıl beslenip bakımları nasıl yapılıyor gibi soruların cevabını TJK Tv ekranlarında bulabilirsiniz. TJK Tv'nin canlı yayınlarına internet üzerinden erişebilmek mümkündür. TJK.Org adresinden TJK Tv Canlı izleyebileceğiniz gibi diğer bir çok tv izleme siteside bu imkanları yarış severlere sunmaktadır.

Türkiye'de at yarışı denince bir çok koşu akla gelir. Cumhur Başkanlığı koşusu bunlardan en önemli olanıdır. Bunun dışında özel günlerde çeşitli isimlerde at yarışları düzenlenmektedir. Ülkemizin çeşitli illerinde yarış pistleri mecvcuttur. Adana, Bursa, İzmir, İstanbul, Kocaeli bu illerimizden bazılarıdır. Ülkemizde at yarışlarına büyük ilgi gösteriliyor. Yapılan bahislerin de bu ilgide payı büyük. Altılı Ganyan sonuçlarını TJK TV'den izleyebilirsiniz.

TJK TV UYDU FREKANSLARI

Tjk TV Frekans Değerleri:
Uydu: Eutelsat W3A 7.0 E
Frekans: 11595 Mhz
Polarizasyon: Horizontal
Symbol Rate: 30.000 MSybm/s
FEC: 3/4 
Sponsorlu Bağlantılar