Yarışma Programları ve Yayınlandıkları Tv Kanalları

Sponsorlu Bağlantılar
Türkler yarışmalara çok fazla ilgi duyuyorlar. Bu nedenlede önde gelen tv kanalları bir çok yarışma programı yapıyor. Bu yarışmalar bilgi yarışmaları ve yetenek yarışmalarından oluşuyor. Yarışmacılar büyük mücadeleler verirken izleyiciler ise eğlenip öğreniyorlar.

Star Tv izleyenlerin en çok izlediği yarışma programları tabi ki O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz ve Survivor oldu. Bunlara ek olarakda Büyük Risk yarışması da izleyicilerin beğenisini kazandı.
Atv izleyenlerin vazgeçilmez yarışması Kim Milyoner Olmak İster oldu. Atv başka yarışma programları da yayına aldı. Harry, Kapanmadan Kazan bunlardan sevilenleri.
Show Tv izleyenler son günlerde Kelime Oyunu yarışmasıyla ekranlara kilitlenir oldu. Ayrıca efsane yarışma Var Mısın Yok Musun yeniden yayınlanmaya başlandı.
Kanal D izleyenler yarışmasız kalır mı? Onlara bilgi yarışmasından çok yetenek yarışmaları sunuldu. En çok ilgi gören ise Tuhaf Taksi ve Ben Bilmem Eşim Bilir oldu.

İşte görüldüğü üzere yarışmayı ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven bir toplumuz. Televizyon kanalları bizleri hem yarıştırıyor hemde ödüller kazandırıyor.
Sizlerde sevdiğiniz yarışmaları www.canlitvci.com sitesinden canlı olarak takip edebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar