Benzemez Kimse Sana Cumartesi Gecesine Damgasını Vurdu

Sponsorlu Bağlantılar
“BENZEMEZ KİMSE SANA” “FİNAL” BÖLÜMÜYLE CUMARTESİ GECESİNE DAMGASINI VURDU
“AB”DE 23.8 SHARE İLE EN YAKIN RAKİBİNE 8 PUAN FARK ATARAK AÇIK ARA BİRİNCİ OLURKEN
BÜLENT ERSOY TAKLİDİYLE ÜMİT ERDİM BİRİNCİ OLMAKLA KALMADI
SOSYAL ALEMDE DE EN ÇOK KONUŞULAN İSİM OLDU
TWİTTER’IN DÜNYA GÜNDEMİNDE “BKS” VARDI!

Ünlüsü bol, taklidi benzersiz yarışma “Benzemez Kimse Sana” dün gece öyle bir finalle birinci sezonunu tamamladı ki hem televizyon başında milyonlarca izleyeni hem de sanal ale
mde milyonlarca sevenini ekran başına kilitledi. Yılın “varyete şovu” “Benzemez Kimse Sana” resmi olmayan SBT verilerine göre AB kategorisinde açık ara birinci olurken, totalde de ilk üçte yer aldı. Böylece “Benzemez Kimse Sana” yayıncı kanalı Star TV’nin izlenme oranını da prime time AB grubunda yaklaşık iki buçuk kat arttırmış oldu.

On üç bölümlük programın ilk sezonunun birinciliğini yarışmanın en başarılı isimlerinden Ümit Erdim kazandı ve 100 bin TL’lik büyük ödülün de sahibi oldu. Erdim’in yaptığı programın son taklidi “Bülent Ersoy – Hani bizim sevdamız” ise sosyal medyayı kelimenin tam anlamıyla “salladı”. Ümit Erdim olağanüstü plastik makyajı, sahne kostümü ve sesi, tavrıyla Bülent Ersoy’a adeta yeni bir soluk getirdi. Erdim’in taklidi o kadar başarılı oldu ki, sosyal medya da yalnızca Türkiye’nin en çok konuşulan ismi olmadı, dünyanın da en çok konuşulan isimleri arasına girmeyi başardı. “Benzemez Kimse Sana” program olarak da sanal alemin dünya gündeminin zirvesine yerleşti.

“Huysuz” Seyfi Dursunoğlu, Erol Evgin ve Hande Ataizi’nden oluşan Türkiye’nin en çok izlenen jürisi önüne çıkan sekiz ünlü, program boyunca kamu yararına çalışan vakıf ve dernekler için birbirinden ünlü starları taklit ettiler. Toplamda 220 bin TL’lik para ödülünü bu vakıf ve derneklere bağışladılar. Yarışmanın birincisi olan Ümit Erdim ise adına yarıştığı “Altı Nokta Körler Vakfı” için yarışma boyunca 120 bin TL bağışlamış oldu.
Sponsorlu Bağlantılar